Ocieplanie pianą pur

OSZCZĘDŹ NA RACHUNKACH

Ocieplanie pianą pur

Pianka poliuretanowa to dziś jeden z najczęstszych sposobów na to aby nie tylko ocieplać ale i również skutecznie izolować od hałasu wszelkiego rodzaju konstrukcję oraz pomieszczenia. Jej właściwości sprawiają, że nawet przy już stosunkowo cienkiej warstwie izolacji otrzymujemy zadawalający nas efekt. Metoda natryskowa pozwala nam dotrzeć w trudno dostępne miejsca dzięki czemu unikamy mostków cieplnych a co za tym idzie otrzymujemy jednolitą i szczelną warstwę termoizolacji która będzie spełniać swoje zadanie przez długie lata.

Firma Graco, założona w 1926 roku, należy do czołowych producentów elementów i systemów transferu płynów na świecie. Produkty Graco służą do tłoczenia, mierzenia, sterowania, dozowania oraz stosowania płynów i materiałów lepkich używanych do smarowania pojazdów, w zastosowaniach komercyjnych i przemysłowych.

Piany Purteco zostały specjalnie zaprojektowane do aplikacji natryskowej stosowanej w budownictwie oraz w przemyśle. Parametry techniczne, takie jak zakres gęstości i jeden z najlepszych na rynku parametr wydajności oraz współczynników przewodzenia ciepła, są odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

JAK PRACUJEMY?

Realizacje